SOF in het kwadraat

In de vierde ronde stond het altijd moeilijke SOF/DZP 1 op het menu. Vervelend was het dat Robbert en Adri Helfrich zich ziek afmelden. John en Adri Jumelet waren de goede vervangers, aan hen heeft het niet geleden dat de wedstrijd een SOF werd.

Alsof Sinterklaas en de Kerstman nog in Barendrecht overwinterden gaven we vele punten weg.

Alleen Feike en Iroy behaalden een normale remise.

Aan de andere borden waren er de volgende gulle gevers:

De halve punters:

Jan wist een vrijwel gewonnen stelling niet te verzilveren, Bert gaf in iets betere stelling alles weg, Tjerk-Peter kwam moeilijk te staan maar wist zich niet te redden en Adri keek na 10 zetten naar een stelling met 4 dames, activeerde één van zijn dames te vroeg waarna deze weer in de doos kon.

De hele punters:

Steef kwam weer een gewonnen te staan, maar dit seizoen lukt het hem maar niet zijn voordeel te verzilveren en John wist met goed spel groot voordeel te halen, kon een beslissend pionnetjes winnen, overzag dat en ging vervolgens snel ten onder.

Na dit debacle staat er voor ons dit seizoen vrijwel tot niets meer op het spel.