Zaterdagmiddag 6 juni 2009 zal Feike Liefrink een schaaksimultaan verzorgen in Laurens De Elf Ranken.
De schaaksimultaan begint vanaf 14:00 uur in het restaurant van De Elf Ranken en bij mooi weer zal het op het plein bij de hoofdingang plaatsvinden.
Feike Liefrink is de sterkste schaker van Schaakvereniging Barendrecht en zal continu tegen zo´n twaalf schakers spelen. Plaatsen die vrij komen, worden dan ingenomen door andere schakers en belangstellenden. Het maakt daarbij niet uit of u een huis-tuin-en-keuken schaker bent of een clubschaker. Tevens zullen er een aantal losse borden aanwezig zijn, waarop u de krachten kunt meten met andere leden van de schaakvereniging.
Belangstellenden die mee willen doen met de schaaksimultaan kunnen zich aanmelden via een email aan Tjerk-Peter de Bruijn of via telefoon: 0180-628170. Ook is het mogelijk om gedurende de dag zelf nog aan te melden. Aan deelname zijn geen kosten verbonden.
De schaakvereniging Barendrecht heeft een senioren- en een jeugdafdeling. Beide groepen spelen wekelijks in “Het Trefpunt”, Dr. Kuyperstraat 4 te Barendrecht. Op maandagavond van 18:45 tot 19:45 uur krijgt de jeugd schaakles en vanaf 20:00 uur schaken de seniorleden.
Voor verdere informatie over de schaaksimultaan en/of de schaakvereniging (www.schaakvereniging-barendrecht.nl) kunt u contact opnemen met Tjerk-Peter de Bruijn, tel.: 0180-628170, of Ab Kruijt, tel. 0180-316917.
