Nieuw schaakseizoen start op maandag 6 september 2021

Beste schakers,

De zomervakantie loopt tegen zijn einde aan. Ik hoop dat jullie allemaal een fijne vakantie hebben (gehad). Het is nu weer tijd om na te gaan denken over het nieuwe schaakseizoen.

Op maandag 30 augustus starten de senioren met een inloopavond. De jeugd start op maandag 6 september.

Tevens starten op maandag 6 september (van 19:30 tot 20:30 uur) schaaklessen voor volwassenen (van beginnend tot gemiddeld schaakniveau, voor zowel club als niet-club leden). Meer info is te verkrijgen bij Taco Kraima en Stefan Wijnbelt.

Bij SV Barendrecht is nog steeds ruimte voor nieuwe (jeugd)leden, van beginners tot en met schaakgrootmeesters. Graag verwelkomen we je op één van onze speelavonden om de gezellige schaaksfeer te proeven, die zo kenmerkend is voor onze vereniging. Voor verdere informatie kan je contact opnemen via het contactformulier Voorzitter Tjerk-Peter de Bruijn, of 06-10981515.

2 gedachten aan “Nieuw schaakseizoen start op maandag 6 september 2021”

 1. Geachte Hr. de Bruijn,
  Na 1 jaar niet geschaakt te hebben wil ik het inhalen bij jullie competitie,
  Ben lid bij Hoeksewaardse sch. vere.Groep 2.Wij schaken op donderdag.
  Wil komen op 6Sept.
  Zou dat mogelijk kunnen zijn?

  1. Hallo Marinus, Leuk! Je bent van harte welkom. Je kunt ook aankomende maandag 30 augustus langskomen als het je uitkomt. Dan hebben we een inloopavond.

Reacties zijn gesloten.