Barendrecht handhaaft zich in 1e klasse

Dankzij een zwaarbevochten 4,5-3,5 overwinning op Onesimus hebben we gisterenavond met het eerste team degradatie kunnen voorkomen. We nemen althans aan dat er donderdag geen hele gekke dingen gebeuren in Waddinxveen en dat onze voorsprong van 2 matchpunten en 7,5 bordpunten op WSV dus voldoende is.
Het bleef tot het laatste moment spannend, maar bij een stand van 3-3 wist eerst Tjerk-Peter een remise uit het vuur te slepen, waarna André het laatste punt binnen boord haalde. We wachten het verslag van Bert met spanning af. Hopelijk zonder onverwachte climax.

Eén gedachte over “Barendrecht handhaaft zich in 1e klasse”

  1. Ik lees zojuist op de site van Krimpen ad IJssel dat WSV met 5-3 heeft gewonnen van Krimpen. We blijven dus 2,5 bordpunt voor op WSV en hebben ons definitief gehandhaafd !!!!!!!!!!!!

Reacties zijn gesloten.