Afsluiting schaakseizoen senioren

Op maandag 3 juli 2023 was de afsluitende schaakavond van de senioren. Op deze avond waren de kampioenschappen van groep B en groep A gepland. In de B groep speelde de winterkampioen Peter den Heijer tegen de zomerkampioen Ioan Pop. Deze partij eindigde in remise, maar omdat Peter geen beslissende snelschaakpartijen wilde spelen, is Ioan de kampioen van de B groep geworden.

In de A groep speelde de winterkampioen Tiamo van Eijmeren tegen de zomerkampioen Tjerk-Peter de Bruijn. Na een zware pot, met gemiste kansen, trok Tjerk-Peter uiteindelijk aan het langste eindje en werd daarmee kampioen van groep A en daarmee Barendrechts schaakkampioen.

De senioren starten, na de zomervakantie, op maandag 4 september in de locatie Waterpoort, Carnisselande-Barendrecht.