Afsluiting schaakseizoen jeugd

Op maandag 3 juli vond de afsluitende schaakavond van de jeugd plaats. Om de officiele Barendrechtse jeugdkampioen te bepalen speelde de winterkampioen Mingyu Guo een match over twee rondes tegen de zomerkampioen Jinyan Chen. Na een zinderende match werd Jinyan tot jeugdkampioen gekroond.

Tegelijkertijd deden de rest van de kinderen mee aan een simultaan tegen de twee jeugdtrainers Bert Drolenga en Ryan Staal. Onder het genot van wat drinken en chips werden leuke partijtjes gespeeld en een enkele sleepte er zelfs een remise uit!

Daarna volgde het officiële deel van de avond. De diploma’s van het Stappenexamen werden uitgedeeld. Daarna volgden de bekers voor de winterkampioenen, zomerkampioenen en Snelschaakkampioenen. Er waren schakers die zelfs met twee bekers huiswaarts gingen!

Nu volgt een welverdiende zomervakantie en op maandag 11 september starten de jeugdleden op nieuwe locatie: Waterpoort in Barendrecht-Carnisselande.